همه چیز درباره قهوه فوری | خرید قهوه فوری به قیمت عمده

خرید قهوه فوری به صورت عمده

خرید قهوه فوری عمده

خرید قهوه فوری را بدون واسطه و به صورت مستقیم انجام دهید. ما خرید قهوه فوری عمده را از طریق واردات مستقیم و بدون هیچ واسطه با قیمت کف بازار به شما ارائه میدهیم.

 ظهور قهوه فوری

قهوه فوری یا قهوه قابل حل به دلیل راحتی و سریع آماده شدن همیشه محبوب بوده است. ما این قهوه را با نام پودر نسکافه نیز می شناسیم که یکی از برندهای معروف قهوه فوری است. در سال های اخیر بسیاری از شرکت های بزرگ تولید قهوه روی خرید قهوه فوری و تولید آن سرمایه گذاری کرده اند به این امید که بخشی از سهم این بازار را بدست آورند.

حتی در شرایط چالش برانگیز فعلی هم خرید قهوه فوری عمده در بازار در حال رشد است. بسیاری از افراد معتقدند که میتوان از قهوه فوری به اندازه قهوه معمولی لذت برد. امروزه خرید قهوه فوری تقریبا 25 درصد از سهم قهوه مصرفی در سراسر جهان را به خودش اختصاص داده است.

خرید قهوه فوری کلاسیک

خرید قهوه فوری عمده از تولید کنندگان

برزیل بزرگترین تولید کننده و صادر کننده قهوه فوری در جهان است. در سه ماهه ابتدایی سال 2020 نرخ صادرات قهوه فوری در برزیل حدود 20 درصد رشد داشته است. دیگر کشورهای تولید کننده مانند هند و اکوادور نیز نرخ رشد مشابهی دارند. پودر نسکافه یا قهوه فوری به دو صورت نسکافه گلد و کلاسیک وجود دارد که نسکافه گلد یک ورژن خاص تر و البته گران تر از پودر نسکافه است.

خرید قهوه فوری عمده با کیفیت

چندین برند بزرگ برای ورود به بازار قهوه فوری شروع به عرضه آن کرده اند. استارباکس و نستله پس از اعلام همکاری در سال 2018، یک خط تولید قهوه فوری پریمیوم را در سال 2020 راه اندازی کردند. از بزرگ ترین کشورهای تولید کننده قهوه فوری گلد و کلاسیک می توان به هند، برزیل، اکوادور و ویتنام اشاره کرد. [1]https://www.cnet.com/news/everything-you-need-to-know-about-instant-coffee/

خرید قهوه فوری گلد

فرآیند تولید قهوه فوری

تولید تجاری قهوه فوری توسط دو فرآیند خشک شدن انجمادی و خشک شدن با اسپری (تبخیر) انجام میشود. در هر دوی این روش ها ترکیبی از قهوه دم کرده معمولی در مقیاس زیاد (گالن) تهیه میشود. خشک کردن با اسپری روش است که در آن قهوه غلیظ آماده شده به صورت قطرات بسیار ریز در هوای داغ (تقریبا 250 درجه سانتیگراد) اسپری میشود. وقتی که قهوه به زمین برخورد کرد، همانطور که آب تبخیر میشود قهوه به صورت بلورهای کوچک خشک می گردد.

خشک کردن انجمادی فرآیند کمی پیچیده تری است. قهوه عصاره گیری میشود و تقریبا در 7- درجه سانتیگراد خنک شده تا جایی که عصاره قهوه حالت گل آلود بگیرد. سپس در دمای 40- درجه سرد میشود. این باعث میشود که ورقه هایی از قهوه یخ زده شکل بگیرد که سپس خرد شده و به محفظه خشک کردن منتقل می شود. در آنجاست که یخ تصعید میشود و دانه های قهوه فوری به جا میماند. [2]https://www.mashed.com/213334/the-untold-truth-of-instant-coffee/ [3]https://en.wikipedia.org/wiki/Instant_coffee

خرید قهوه فوری گلد به صورت عمده

خرید بهترین قهوه فوری با قیمت مصوب

بسیاری از فروشندگان در زمینه فروش و خرید قهوه فوری عمده فعالیت میکنند اما ویژگی که ما را از آن ها متفاوت میکند، واردات قهوه فوری کلاسیک و قهوه فوری گلد اصل به صورت مستقیم است. ما با کوتاه کردن دست واسطه ها موفق شدیم تا خرید قهوه فوری عمده را برای شما میسر نماییم و با مقایسه کیفیت و قیمت های ما متوجه خواهید شد که بهترین قهوه را با نازل ترین قیمت به شما عرضه میکنیم.

خرید قهوه فوری عمده و خرده را از ما انجام دهید و ما در کمترین زمان آن را به سراسر نقاط ایران ارسال میکنیم. علاوه بر خرید عمده ما برای مصرف خانگی هم قهوه فوری داریم. شما می توانید بهترین پودر نسکافه را از وبسایت ما تهیه نمایید و اطمینان داشته باشید که بهترین قیمت قهوه را به شما ارائه می دهیم.

 قیمت قهوه کلاسیک فوری

خرید قهوه با انواع و اقسام قیمت ها ممکن است، این موضوع به این بستگی دارد که شما چه نوع قهوه ای مصرف میکنید. آیا دانه قهوه یا قهوه آسیاب شده میخرید یا دوست دارید پودر نسکافه تهیه کنید و در اسرع وقت بدون هیچ دردسری یک فنجان قهوه خوش طعم نوش جان کنید؟

خیلی از افراد می خواهند بدون داشتن هیچ دستگاه قهوه سازی بتوانند تنها با استفاده از یک لیوان آب جوش، بهترین قهوه را بنوشند. به همین علت است که خرید قهوه فوری را به شما پیشنهاد میکنیم. قهوه فوری یکی از محبوب ترین انواع قهوه است که طی فرآیندهای خاص عصاره قهوه گرفته میشود و آن را به پودر قهوه فوری تبدیل میکنند تا به راحتی و سریع در آب حل گردد.

قیمت قهوه فوری به دلیل فرآیندهایی که روی آن انجام میشود نسبت به قهوه معمولی بیشتر است. تلاش ما این است که

خرید قهوه فوری عمده را برای شما به ارزان ترین شکل ممکن عرضه کنیم. اگر بخواهید از فروشندگان محلی یا سایت های فروشگاهی خرید قهوه فوری نمایید به دلیل زیاد شدن دست واسطه ها قیمت قهوه فوری برای شما گران تر تمام میشود.  ما با واردات نسکافه گلد و کلاسیک از برترین تولیدکنندگان و بدون هیچ واسطه ای بهترین قهوه فوری کلاسیک و گلد را به صورت عمده و خرد در اختیار شما قرار میدهیم.

خرید قهوه فوری کلاسیک هند

قهوه فوری کلاسیک هند قهوه ای است که باید روز خود را با اولین جرعه از آن شروع کنید تا ذهنتان بیدار شود. یک قهوه فوری با کف زیاد که همه دوستداران قهوه عاشق آن هستند. خاستگاه این قهوه فوری کشور هند است. قهوه فوری کلاسیک هند از برند نسکافه و تولید کننده آن شرکت نستله است. این قهوه فوری پر از عطر و طعم بوده و برای هر زمان از روز عالی است.

قیمت قهوه کلاسیک هند

خرید قهوه فوری کلاسیک اورا

قهوه فوری کلاسیک اورا از ترکیب قهوه عربیکا و قهوه روبوستا ی مرغوب درست شده است و از قهوه مزارع اندونزی و هند برای درست کردن آن استفاده میشود. پودر قهوه فوری کلاسیک اورا که محصول شرکت اورا است و دارای عطر و طعم بسیار دلپذیر است در حال حاضر بسیار مورد توجه علاقمندان به قهوه فوری کلاسیک قرار گرفته است. بسیاری از تولیدکنندگان قهوه های فوری مثل کافی میکس برای تهیه قهوه خود از پودر قهوه فوری کلاسیک اورا استفاده می نمایند. قیمت قهوه فوری کلاسیک اورا

خرید قهوه فوری ویتنام (پیشنهادی)

قهوه فوری ویتنام را میتوان یک نوع قهوه اسپشیالیتی حساب کرد. دانه های این قهوه از مرغوب ترین منابع قهوه در جهان گردآوری شده است: ویتنام، اتیوپی، جامائیکا ، برزیل و کلمبیا.

خرید قهوه فوری ویتنام یکی از بهترین طعم ها را درمیان قهوه های فوری عالی دارد و در سراسر جنوب شرقی آسیا بسیار مشهور است.

خرید قهوه فوری گلد

خرید قهوه فوری ویتنام به این دلیل بسیار محبوب است که دستور العمل تهیه و ترکیب این قهوه فوری منحصر بفرد شرقی، غیر قابل کپی برداری و  محرمانه است. این قهوه فوری از مدرن ترین فناوری تولید قهوه فوری در جهان استفاده میکند. قهوه فوری ویتنام از تکنولوژی آسیاب فوق العاده ریز استفاده میکند. این تکنولوژی به این صورت است که قهوه عصاره گیری و سپس منجمد میشود و در نهایت به دانه های بسیار کوچک خرد میشود که موجب میگردد طعم اصلی دانه قهوه را حفظ کند.

خرید قهوه فوری ویتنام به شما این امکان را میدهد که به سادگی در خانه یک فنجان قهوه حرفه ای آماده کنید درست مانند یک باریستا.

خرید قهوه فوری گلد هند

قهوه فوری گلد هند تشکیل شده از 100 درصد قهوه ریزشده خالص است که طعم اصیل قهوه در هر جرعه ی آن محسوس است. این قهوه فوری گلد به دقت دست چین شده از بهترین مزارع قهوه در شمال هند بوده و به بهترین صورت رست داده شده است.

خرید قهوه فوری گلد هند به صورت قهوه 100 درصد خالص از مزارع هند جنوبی میباشد که میتوانید به وسیله این قهوه فوری هم قهوه داغ و هم قهوه سرد درست کنید. این قهوه از برند برو بوده و خاستگاه آن هندوستان است. این قهوه به راحتی در آب حل میشود و یک فنجان عالی قهوه فوری به شما میدهد.

خرید قهوه فوری گلد برزیل

قهوه فوری گلد برزیل منتخبی از دانه های قهوه عربیکای برزیلی خالص می باشد.قهوه فوری گلد برزیل یک قهوه با طعم تلخ و شیرین و شکلاتی است که کمی اسیدی با رایحه و طعم آجیلی میباشد.

خرید قهوه فوری گلد برزیل با روش معطر و کاراکتر زنده و عطر و طعم دلپذیر ، آن را به نقطه مقابل الهام بخش سبک زندگی شلوغ امروزی تبدیل کرده است.

خرید قهوه فوری گلد برزیل

خرید قهوه فوری گلد اکوادور

قهوه فوری اکوادور که از انواع قهوه روبوستای رشد یافته در دامنه کوه های این کشور درست میشود دارای کیفیت بسیار بالایی میباشد. عطر و طعم این قهوه فوری گلد بسیار لذت بخش بوده و طعم واقعی قهوه را به شما نشان میدهد. قهوه روبوستا یکه نوع قهوه ایده آل برای قهوه فوری است زیرا کافئین بیشتر داشته و به مقدار بیشتری نسبت به عربیکا تولید میشود. این قهوه که در مزارع با ارتفاع پایین تر هم رشد میکند باعث شده تا صنعت قهوه فوری در اکوادور بسیار سودآور تر از قهوه های اسپشیالیتی باشد.

خرید قهوه فوری اکوادور بازارهای عظیم در اروپا از جمله آلمان، روسیه، لهستان، استونی، اسپانیا و اوکراین را به خود اختصاص داده است.

فواید قهوه فوری

قهوه فوری حاوی آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی دیگر است

قهوه یکی از بزرگ ترین منابع آنتی اکسیدان در رژیم های غذایی امروزی است. اعتقاد بر این است که میزان بالای آنتی اکسیدان در قهوه برای سلامتی بسیار مفید است [4]https://www.ncbi.nlm.nih.gov[5]https://www.ncbi.nlm.nih.gov/[6]https://www.ncbi.nlm.nih.gov/.

قهوه فوری نیز مانند قهوه معموی حاوی بسیاری از آنتی اکسیدان های قوی است. طبق یک مطالعه ی انجام شده، قهوه فوری به دلیل نحوه پردازشی که روی آن انجام می شود، حتی بیشتر از قهوه معمولی آنتی اکسیدان دارد [7]https://go.skimresources.com/[8]https://go.skimresources.com.

علاوه بر این، یک فنجان قهوه فوری تنها 7 کالری دارد و دارای مقداری کمی پتاسیم، منیزیم و نیاسین (ویتامین B) می باشد[9]https://go.skimresources.com/.

آیا قهوه فوری بد است؟

قهوه فوری حاوی اکریل آمید بیشتری است

اکریل آمید یک ماده شیمیایی است که به صورت بالقوه مضر می باشد و هنگام فرایند برشته کاری دانه های قهوه تشکیل می شود [10]https://go.skimresources.com/.

این ماده شیمیایی معمولاً در بسیاری از غذاها، دودها، وسایل خانه و محصولات مراقبت شخصی نیز وجود دارد [11]https://go.skimresources.com/.

جالب اینجاست که قهوه فوری می تواند تا دو برابر قهوه تازه رست شده محتوای آکریل آمید داشته باشد. قرار گرفتن بیش از حد در معرض آکریل آمید می تواند به سیستم عصبی آسیب برساند و خطر سرطان را افزایش دهد. با این حال میزان آکریل آمیدی که در قهوه شما وجود دارد بسیار کمتر از آن است که مضر باشد [12]https://go.skimresources.com.

بنابراین نوشیدن قهوه فوری موضوع نگران کننده ای برای شما نخواهد بود و می توانید از قهوه خود لذت ببرید.

قهوه فوری هم مانند قهوه معمولی می تواند فواید زیادی برای سلامتی داشته باشد

مشخص شده است که نوشیدن قهوه برای سلامتی بسیار مفید است. با توجه به این که قهوه فوری نیز حاوی همان آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی موجود در قهوه معمولی است، طبیعی است که فواید زیادی برای سلامتی داشته باشد.

نوشیدن قهوه فوری می تواند:

  • عملکرد مغز را تقویت کند. میزان کافئین قهوه فوری می تواند باعث بهبود عملکرد مغز شود [13]https://go.skimresources.com.
  • سوخت و ساز بدن را افزایش دهد. کافئین موجود در قهوه باعث افزایش متابولیسم و کمک به سوزاندن چربی بدن می شود [14]https://go.skimresources.com/.
  • خطر ابتلا به بیماری را کاهش دهد. قهوه می تواند ریسک ابتلا به بیماری های نورودژنراتیو مانند آلزایمر و پارکینسون را کاهش دهد.
  • خطر ابتلا به دیابت را کاهش دهد. قهوه می تواند به کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع 2 کمک کند.
  • سلامت کبد را بهبود بخشد. قهوه و کافئین آن می تواند خطر ابتلا به بیماری های کبدی مانند سیروز و سرطان کبد را کاهش دهد.
  • سلامت روان را بهبود بخشد. قهوه می تواند خطر افسردگی و خودکشی را کاهش دهد [15]https://go.skimresources.com/.
  • عمر شما را دراز کند. نوشیدن قهوه می تواند باعث افزایش طول عمر گردد. [16]https://www.healthline.com/

سوالات متداول درباره تفاوت قهوه گلد و کلاسیک

قهوه گلد و کلاسیک با هم چه فرقی دارند؟

تفاوت اصلی بین قهوه فوری گلد و کلاسیک در فرآیند میکروگریند است که باعث میشود دانه های عربیکا 10 برابر قهوه معمولی ریز تر آسیاب شوند. تفاوت دیگر بین قهوه گلد و قهوه فوری کلاسیک این است که در قهوه کلاسیک از متد خشک کردن با اسپری استفاده میشود که 70 درصد از طعم قهوه باقی میماند، در حالیکه نسکافه گلد از روش خشک کردن انجمادی استفاده می نماید که 90 درصد طعم قهوه حفظ میشود.

چرا قهوه گلد ممتاز تر است؟

قهوه کلاسیک دارای عطر و طعم تکرارنشدنی است و امضای برندهای تولید قهوه فوری مانند نسکافه محسوب میشود. اما قهوه گلد بهترین و لطیف ترین قهوه ایست که به صورت ماهرانه از دانه های قهوه درست شده است.

چه چیزی قهوه گلد را خاص میکند؟

قهوه گلد یک قهوه پیچیده و معطر با طعمی غنی و کامل است که به سرعت لحظات شما را پر از طعم میکند. قهوه گلد از دانه های با کیفیت عربیکا و روبوستا درست شده تا یک پودر قهوه فوری لطیف و غنی را برای شما به ارمغان آورد.

قهوه گلد قوی تر است یا قهوه کلاسیک؟

از آنجایی که قهوه گلد در مقایسه با قهوه کلاسیک ممتاز تر است، گرچه هر دوی آنها از مواد یکسانی درست شده اند. اما برخی از علاقمندان قهوه حاضرند برای خرید قهوه گلد هزینه بیشتری بدهند چرا که طعم بهتری دارد.  تفاوت بین قهوه گلد و کلاسیک در نحوه استفاده از شیر است. در قهوه کلاسیک معولاً از دانه های روبوستا استفاده می شود به همین دلیل احتمالاً کافئین بیشتری دارد.

آیا قهوه گلد کافئین بالایی دارد؟

قهوه فوری گلد یک قهوه ممتاز است که به دلیل استفاده از قهوه رست شده ریز آسیاب شده به شما یک قهوه غنی الهام گرفته از باریستا را در خانه در اختیار شما قرار میدهد. این قهوه با سطح 5 از لحاظ قدرت کافئین، یک قهوه کاملا متعادل است که نه خیلی ملایم است نه خیلی قوی.

آیا قهوه فوری بد است؟

قهوه فوری حاوی کافئین کمتر و اکریل آمید بیشتری نسبت به قهوه معمولی است اما بیشتر آنتی اکسیدان های موجود در قهوه را دارد. در کل قهوه فوری یک نوشیدنی سالم و کم کالری است که مزایای سلامتی آن مانند دیگر قهوه ها می باشد.

به این نوشته امتیاز دهید
Sending
User Review
5 (3 votes)

2 دیدگاه برای “همه چیز درباره قهوه فوری | خرید قهوه فوری به قیمت عمده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.