قیمت قهوه فله ؛ خرید قهوه فله به قیمت کارخانه

خرید قهوه فله

قیمت قهوه فله می تواند بسته به نوع قهوه ای که میخرید بسیار متفاوت باشد. اگر شما صاحب کافی شاپ یا مغازه ای هستید که به هر طریقی قهوه ارائه میدهد حتماً به دنبال خرید قهوه فله و لیست قیمت قهوه فله هستید. ما در لویا قهوه فله را به قیمت مناسب و از درب کارخانه برای شما فراهم میکنیم.

انواع قهوه فله چیست؟

حتما می دانید که دانه قهوه به طور کلی به دو نوع روبوستا و عربیکا تقسیم می شود. انواع قهوه روبوستا اصولا به دلیل شرایط کشت آسان تر، نسبت به عربیکا ارزان تر هستند. قهوه روبوستا اصولا طعم تلخ تر و لاستیکی مانند دارد ولی کف یا کرمایی که برای اسپرسو ایجاد میکند بیشتر است.

اگر به دنبال خرید قهوه فله برای کافی شاپ یا قهوه فروشی خود هستید به شما توصیه میکنیم که میکسی از روبوستا و عربیکا را تهیه کنید.

و اما دانه قهوه عربیکا همانطور که گفتیم قیمت بالاتری دارد و طعم آن کمی به ترشی میزند و دارای عطر و طعم های میوه ای است.  از عوامل دیگر که روی قیمت قهوه فله شما تاثیر گذار است درجه مرغوب بودن آن است.

خرید قهوه فله ارزان

انواع قهوه فله عربیکا و روبوستا از خاستگاه های ویتنام، اندونزی، برزیل، جاوه، تانزانیا، کلمبیا، اتیوپی و بسیاری کشورهای دیگر موجود است. هر کدام از این قهوه ها به دلیل ویژگی های خاستگاه خود قیمت متفاوتی دارند. مشاهده لیست قیمت قهوه فله از تمام این خاستگاه ها

تفاوت های قهوه عربیکا و روبوستا در خرید قهوه فله:

فرآیندهای برداشت، رست و دم آوری هر دوی این قهوه ها کاملا یکسان است، اما تفاوت های قهوه روبوستا و عربیکا ریشه در نوع گونه این گیاه ها و عطر و طعم آنها دارد:

– قهوه روبوستا طعم خشن تر و تلخ تری دارد.

– قهوه عربیکا طیف گسترده تری از طعم ها از شیرینی ملایم تا ترش را دارد. رایحه این قهوه میوه ای است.

– روبوستا ارزان تر از عربیکاست و کافئین بالاتری دارد.

– روبوستا کرمای بهتری برای اسپرسوی شما درست میکند.

پخش قهوه

قیمت قهوه فله

خرید دانه سبز قهوه فله

شما هم میتوانید قهوه فله را به صورت دانه سبز تهیه کنید و خودتان آن را در رستری مورد نظر رست کنید و هم میتوانید آن را در انواع پروفایل های رست به صورت فله از ما تهیه نمایید. همچنین پودر قهوه فله نیز موجود است. قهوه سبز به دانه قهوه ای گفته میشود که فرآیندهای پوست کنی بر روی آن انجام شده و به صورت دانه قهوه درآمده است اما فرآِیند برشته کاری یا رست که شامل بو دادن قهوه در دماهای مشخص میشود، بر روی آن صورت نگرفته است.

خرید قهوه فله سبز

خرید انواع رست قهوه فله

ما قهوه فله را در انواع پروفایل های رست دقیق ارائه میدهیم:

رست لایت

رست سینامن

رست نیوانگلند

رست مدیوم

رست سیتی

رست سیتی پلاس

رست مدیوم – دارک

رست فول سیتی

رست دارک

رست فرانسه

رست ایتالیا

رست وین

به طور کلی رست های قهوه فله شامل لایت، مدیوم، مدیوم-دارک و دارک میشود. سایر رست ها زیرمجموعه ای از این چهار نوع رست هستند.

خرید عمده قهوه به قیمت کارخانه

لیست قیمت قهوه فله

از آنجایی که ما به طور مستقیم وارد کننده دانه قهوه در ایران هستیم، قیمت های ما به دلیل نبود واسطه به پایین ترین شکل ممکن است. به دلیل نوسانات ارزی و تغییر در قیمت قهوه ممکن است که قیمت های ما نوسان داشته باشد.

قیمت قهوه فله روبوستا – رست شده

[supsystic-price-table id=12]

کلیه رست ها با به روز ترین فناوری روز دنیا انجام می گردد.

به ازای رست دارک 5000 تومان اضافه قیمت محاسبه می گردد.


قیمت قهوه فله عربیکا – رست شده

[supsystic-price-table id=15]

قیمت قهوه فله میکس رست شده

[supsystic-price-table id=16]

قیمت قهوه فوری فله

[supsystic-price-table id=17]

قیمت قهوه اسپشیالیتی رست شده

[supsystic-price-table id=18]

قیمت قهوه سبز روبوستا – رست نشده

[supsystic-price-table id=19]

قیمت قهوه سبز عربیکا – رست نشده

[supsystic-price-table id=20]

قیمت قهوه بدون کافئین

[supsystic-price-table id=21]

ویژگی انواع رست در خرید قهوه فله

ابتدا به این نکته دقت داشته باشید که هرچه رست لایت تر باشد، مشخصات اصلی قهوه بیشتر قابل لمس است چرا که فرآیند رست کمترین تاثیر را روی آن گذاشته است.

رست قهوه

رست لایت: این رست شامل رست های سینامن و نیوانگلند میشود. اگر شما میخواهید قهوه اسپشیالیتی تک خاستگاه مانند انواع عربیکا را ارائه دهید از رست لایت استفاده کنید. توجه داشته باشید که رست لایت برای تهیه اسپرسو و انواع نوشیدنی های بر پایه اسپرسو استفاده نمی شود. اما برای تهیه قهوه های فیلتری (قهوه ای که بدون فشار دستگاه و با استفاده از فیلتر و نیروی جاذبه دم آوری میشود) می توانید از رست های لایت استفاده کنید. رست لایت قهوه رقیق با اسیدیته بالا به شما میدهد.

رست مدیوم: رست های امریکن، سیتی و سیتی پلاس زیرمجموعه ای از رست لایت هستند. عطر و طعم اصلی قهوه هنوز در این رست واضح است. هرچه رست قهوه به سمت دارک تر برود بادی و غلظت قهوه بیشتر می شود. از این رست هم میتوانید برای قهوه های فیلتری استفاده کنید. همچنین برای اسپرسو نیز استفاده میشود.

خرید قهوه فوری عمده و خرده

آسیاب قهوه

رست مدیوم-دارک: این رست که شامل رست های فول سیتی و فول سیتی پلاس میشود، قهوه ای تلخ و شیرین و سنگین با بادی فول (غلیظ) می دهد. در این رست قند قهوه کاراملی شده است و یک افترتیست تلخ و شیرین برای قهوه باقی مانده است. این رست مناسب اسپرسو و نوشیدنی های پایه اسپرسو مانند لاته و کاپوچینو است.

رست دارک: انواع رست های وین، فرانسه و ایتالیا زیرمجموعه رست دارک هستند. این رست قهوه طعم بوداده و دودی تلخ دارد. این رست مناسب انواع دانه های روبوستا است. هرچه رست دارک تر باشد به دلیل از دست دادن آب و کاهش حجم دانه قهوه، مقدار بیشتری از آن برای یک شات استفاده میشود و در نتیجه کافئین بیشتری در فنجان شما وجود دارد. این قهوه نیز مناسب نوشیدنی های اسپرسو میباشد.

برای آشنایی کامل با انواع رست قهوه این مطلب را بخوانید.

خرید انواع قهوه فله

برای خرید قهوه فله فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم یا با شماره 02128425678 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.