خرید قهوه کیلویی | قیمت قهوه عمده

خرید قهوه کیلویی لویا

قَهوه یک نوع نوشیدنی بسیار محبوب می باشد که به وسیله برشته کاری و آسیاب‌ دانه های گیاه قهوه تهیه می گردد. گیاه قهوه در اصل بومی مناطق نیمه‌گرمسیری در آمریکا و قسمتی از جزیره های جنوبی و جنوب شرقی آسیا  می باشد، گیاه قهوه سپس از آفریقا به دیگر نقاط جهان انتقال پیدا کرد و امروزه قهوه در بیشتر از ۷۰ کشور جهان کشت می‌شود. [1] “What is coffee?”. National Coffee Association of USA. 2015. Retrieved October 30, 2015.

قیمت قهوه کیلویی می تواند بسیار متغیر باشد. برای کسب و کارهایی که یکی از کالاهای اصلی آنها برای ارائه به مشتری قهوه است، داشتن یک لیست قیمت قهوه کیلویی ثابت و پیدا کردن یک فروشنده عمده قهوه بسیار مهم است. در کافی شاپ ها روزانه قهوه زیادی مصرف میشود و بهتر است صاحبان کافی شاپ ها و رستوران به دنبال یک فروشنده قهوه کیلویی باشند تا هزینه های خود را کاهش دهند.

مغازه های فروشنده قهوه نیاز دارند که قهوه فله ای تازه خریداری نمایند. فروشگاه قهوه لویا ارائه دهنده انواع قهوه کیلویی با نازل ترین قیمت در بازار است. دانه قهوه سبز در قهوه لویا به صورت مستقیم از مرغوب ترین خاستگاه های جهان خریداری و وارد می شود. به همین دلیل شما می توانید انواع دانه سبز قهوه را نیز از ما خریداری نمایید.

ما دانه سبز قهوه را تحت دقیق ترین پروفایل رست، برشته کاری می نماییم. شما می توانید انواع رست را در خرید قهوه کیلویی سفارش دهید و ما قهوه را با توجه به سفارش شما به صورت تازه رست و در بسته بندی های سیلد ارسال می نماییم.

انواع قهوه کیلویی در لویا

حتما می دانید که دانه قهوه به طور کلی به دو نوع روبوستا و عربیکا تقسیم می شود. انواع قهوه روبوستا اصولا به دلیل شرایط کشت آسان تر، نسبت به عربیکا ارزان تر هستند. قهوه روبوستا اصولا طعم تلخ تر و لاستیکی مانند دارد ولی کف یا کرمایی که برای اسپرسو ایجاد میکند بیشتر است.

اگر به دنبال خرید قهوه کیلویی برای کافی شاپ یا قهوه فروشی خود هستید به شما توصیه میکنیم که میکسی از روبوستا و عربیکا را تهیه کنید.

و اما دانه قهوه عربیکا همانطور که گفتیم قیمت بالاتری دارد و طعم آن کمی به ترشی میزند و دارای عطر و طعم های میوه ای است.  از عوامل دیگر که روی قیمت قهوه فله شما تاثیر گذار است درجه مرغوب بودن آن است.

خرید قهوه فله ارزان

انواع قهوه کیلویی عربیکا و روبوستا از خاستگاه های ویتنام، اندونزی، برزیل، جاوه، تانزانیا، کلمبیا، اتیوپی و بسیاری کشورهای دیگر موجود است. هر کدام از این قهوه ها به دلیل ویژگی های خاستگاه خود قیمت متفاوتی دارند. 

لیست قیمت قهوه کیلویی برای انواع قهوه

از آنجایی که ما به طور مستقیم وارد کننده دانه قهوه در ایران هستیم، قیمت های ما به دلیل نبود واسطه به پایین ترین شکل ممکن است. به دلیل نوسانات ارزی و تغییر در قیمت قهوه ممکن است که قیمت های ما نوسان داشته باشد.

قیمت قهوه کیلویی روبوستا – رست شده

[supsystic-price-table id=22]

کلیه رست ها با به روز ترین فناوری روز دنیا انجام می گردد.


قیمت قهوه کیلویی عربیکا – رست شده

[supsystic-price-table id=15]

قیمت قهوه کیلویی میکس رست شده

[supsystic-price-table id=16]

قیمت قهوه کیلویی فوری

[supsystic-price-table id=17]

قیمت قهوه اسپشیالیتی رست شده

[supsystic-price-table id=18]

قیمت قهوه کیلویی سبز روبوستا – رست نشده

[supsystic-price-table id=19]

قیمت قهوه کیلویی سبز عربیکا – رست نشده

[supsystic-price-table id=20]

قیمت قهوه بدون کافئین

[supsystic-price-table id=21]

تفاوت های قهوه عربیکا و روبوستا در خرید قهوه کیلویی:

فرآیندهای برداشت، رست و دم آوری هر دوی این قهوه ها کاملا یکسان است، اما تفاوت های قهوه روبوستا و عربیکا ریشه در نوع گونه این گیاه ها و عطر و طعم آنها دارد:

– قهوه روبوستا طعم خشن تر و تلخ تری دارد.

– قهوه عربیکا طیف گسترده تری از طعم ها از شیرینی ملایم تا ترش را دارد. رایحه این قهوه میوه ای است.

– روبوستا ارزان تر از عربیکاست و کافئین بالاتری دارد.

– روبوستا کرمای بهتری برای اسپرسوی شما درست میکند.

پخش قهوه

قیمت قهوه فله

خرید دانه سبز قهوه کیلویی

شما هم میتوانید قهوه فله را به صورت دانه سبز تهیه کنید و خودتان آن را در رستری مورد نظر رست کنید و هم میتوانید آن را در انواع پروفایل های رست به صورت فله از ما تهیه نمایید. همچنین پودر قهوه فله نیز موجود است. قهوه سبز به دانه قهوه ای گفته میشود که فرآیندهای پوست کنی بر روی آن انجام شده و به صورت دانه قهوه درآمده است اما فرآِیند برشته کاری یا رست که شامل بو دادن قهوه در دماهای مشخص میشود، بر روی آن صورت نگرفته است.

خرید قهوه فله سبز

خرید انواع رست قهوه کیلویی

ما قهوه کیلویی را در انواع پروفایل های رست دقیق ارائه میدهیم:

رست لایت

رست سینامن

رست نیوانگلند

رست مدیوم

رست سیتی

رست سیتی پلاس

رست مدیوم – دارک

رست فول سیتی

رست دارک

رست فرانسه

رست ایتالیا

رست وین

به طور کلی رست های قهوه کیلویی شامل لایت، مدیوم، مدیوم-دارک و دارک میشود. سایر رست ها زیرمجموعه ای از این چهار نوع رست هستند.

خرید عمده قهوه به قیمت کارخانه

References

References
1  “What is coffee?”. National Coffee Association of USA. 2015. Retrieved October 30, 2015.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.