نوشیدنی های پاییزی با قهوه : چه نوشیدنی برای پاییز امسال درست کنیم؟

نوشیدنی های پاییزی با قهوه

فصل پاییز رسیده و خیلی از ما برای نوشیدنی و خوراکی های این فصل هیجان زده ایم. یکی از نوشیدنی های پاییزی با قهوه، لاته ی کدو تنبل خوش طعم است. اما اینجا میخوایم درباره چند نوشیدنی پاییزی دیگر صحبت کنیم برای کسانی که زیاد به کدو تنبل علاقه ندارند!

نوشیدنی های پاییزی با قهوه بسیار متنوع هستند. در ادامه چند ترکیب هیجان انگیز فصل پاییز را به شما آموزش می دهیم تا از یک فنجان قهوه خوش طعم در عصر پاییزی لذت ببرید.

لاته کرم بیسکوییت

اسپرسوی غلیظ را با شیر و کمی کرم (کره) بیسکوییت ادویه ای با نت های زنجبیلی و تن گرم مخلوط کنید. این یک دستور عالی برای درست کردن یک قهوه تند و گرم و خامه ایست. از آن لذت ببرید!

آیس لاته کرم بیسکوییت

همان نوشیدنی بالایی به اضافه یخ! فقط کافیست تکه های یخ را به آن اضافه کنید.

نوشیدنی های پاییزی با قهوه

نوشیدنی یخ میکس شده و کرم بیسکوییت

میکس یخ یا آیس بلند در نوشیدنی ها بسیار محبوب است و این نوشیدنی فصلی یک هارمونی لذت بخش با فصل پاییز دارد. مواد تشکیل دهنده لاته کرم بیسکوییت را با یخ میکس کنید و روی آن را با خامه زده شده تزئین کنید تا یک نوشیدنی لذت بخش پاییزی درست کنید.

انواع نوشیدنی های قهوه

کرم بیسکوییت یک کره بسیار خوشمزه و شیرین است که از بیسکوییت های ادویه ای خرد شده به نام اسپکولوس درست می شود و برای طعم دادن به نوشیدنی ها فوق العاده است. کرم بیسکوییت در ترکیب با اسپرسو، ادویه و شکر قهوه ای یک عطر و طعم جدید و لذت بخش را به وجود می آورد.

چای لاته شکلات تلخ

اگر شکلات دوست دارید و به دنبال یک چای پاییزی هستید پس حتماً چای لاته شکلات تلخ را امتحان کنید. این نوشیدنی پاییزی از شکلات تلخ درست شده که یک ورژن دیگر از چای لاته کلاسیک است و برای فصل پاییز عالیست. چه چای دوست داشته باشید یا نه، عاشق این نوشیدنی پاییزی با قهوه خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.